5 راه ساده برای رسیدن به آرامش و شادی!

5 راه ساده برای رسیدن به آرامش و شادی!

1- سطح فعالیت های خود را بالا ببرید تا انرژی خود را افزایش دهید. اگر در حال مکالمه با تلفن هستید ، بایستید و صحبت کنید. به جای استفاده از آسانسور از پله ها بالا بروید. انرژی بیشتری در حرف زدن تان استفاده کنید. هر روز ده دقیقه در میان کارهایتان پیاده روی کنید.

2- پیاده روی کنید. این کار به تقویت روحیه شما کمک فراوانی می کند. برای اینکه انرژی بیشتری داشته باشید ، اوایل صبح و زیر نور خورشید راه بروید.

3- با دوستان تان در تماس باشید.به دوستی که چند وقتی است از او خبر ندارید یک امیل بزنید یا تلفن کنید. دوست نزدیک داشتن یکی از مهمترین راه های رسیدن به شادی است. زمانیکه شما با دوستان تان مهربان باشید ، تنها دوستان شما نیستند که احساس شادی می کنند ؛ بلکه خود شما بیشتر لذت می برید و صمیمیت بین شما بیشتر می شود.

4- خودتان را از شر کارهای عقب افتاده خلاص کنید.بنشینید و روی یک کاغذ یادداشت کنید که چه کارهایی دارید و چه کارهایی عقب افتاده است. مثلا رفتن نزد دندانپزشک یا ملاقات یک دوست بیمار. همه کارهایتان را لیست کنید و آنها را به ترتیب اولویت انجام دهید.

5- به محیط اطراف خود آرامش هدیه کنید. به محیطی که در آن زندگی ، کار می کنید آرامش دهید. اتاق تان را تمیز نگاه دارید ، روی میز کارتان را خلوت کنید. وسایل اضافی را از دور و برتان بردارید.ده دقیقه در روز به خودتان اختصاص دهید.

/ 1 نظر / 6 بازدید
Nasim

آموزش جامع کلیه ادوات و آلات موسیقی با کمترین هزینه ممکن با بالاترین کیفیت