پیشنهاد حذف غذا در پروازهای داخلی به دولت رفت

افزایش هزینه ایرلاین‌ها موجب شد که آنها پیشنهاد حذف سرو غذا در پروازهای داخلی را به دولت بدهند.

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال افزایش هزینه شرکت های هواپیمایی، ایرلاین ها به دولت پیشنهاد دادند که سرو غذا را در پروازهای داخلی که زمان کمتری دارد، حذف کنند. به گفته ایرلاین ها در دیگر کشورها هم سرو غذا در پرواز های داخلی انجام نمی گیرد و هرمسافری که تمایل به صرف غذا داشته باشد می تواند زمان خرید بلیت، پول آن را جداگانه بپردازد.

در واقع افزایش هزینه های شرکت هواپیمایی موجب شده که آنها به دنبال راهکارهایی برای کاهش هزینه باشند اما به نظر می رسد دولت هنوز با این پیشنهاد موافقت نکرده است.

از سویی افزایش نرخ ارز و نوسان قیمت ها که از سال گذشته تاکنون ادامه دارد موجب شد که دولت تسهیلات ارزی را برای ایرلاین ها در نظر بگیرد و تاکنون بخش زیادی از این تسهیلات از سوی ایرلاین ها جذب شده است.

در این خصوص دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به مهر اعلام کرد که این تسهیلات ارزی حداقل 50 درصد از نیاز ایرلاین ها به ارز را پوشش می دهد و آنها از این طریق نیازهای خود را تامین می کنند.

بنابراین به نظر می رسد که افزایش هزینه، ایرلاین ها را مجبور به ارایه پیشنهاداتی کرده است که این پیشنهادها می تواند در آینده به کاهش تعداد مسافران منجر شود و بازار حمل و نقل هوایی را تحت تاثیر قرار دهد.

/ 1 نظر / 12 بازدید
❤★❤ GOLEYAS ❤★❤

★ تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی ★ شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی ★ لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم ★ سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی ★شهادت حضرت علی (ع) و لیالی قدر بر شما تسلیت باشد ★ اگه از وبم خوشت اومد میتونیم تبادل لینک کنیم ★ تبادل لینک هم تو ستون چپ هم بالای سایت هست یادت نره وب قشنگتو لینک کنی ها ★ گل یاس منتظر حضور گرمته ★ التماس دعا ★