شناخت رشته های خیلی عجیب تحصیلی در دانشگاه ها

 

عجیب و غریب ترین رشته های تحصیلی دنیا

بسیاری از شما ممکن هست که واحد های دانشگاهی بسیار سختی رو گذرانده باشید . اما واقعا تعجب خواهید کرد که بدانید بعضی واحدهای دانشگاهی وجود دارد که حتی ممکن نبوده در خواب هم به اونها فکر کنید . اگر باور ندارید با ما در این مطلب همراه شوید تا به یقین برسید .

 

مطالعات دیوید بکهام

بله ! واحد درسی به نام دیوید بکام وجود دارد که در دانشگاه Staffordshire ارئه میشود و زیر مجموعه از تحصیلات دورهBA هست . این واحد درسی به خصوصیات ، ازدواج و تلاش های بکام در زمینه ورزش و زندگی اجتماعی میپردازد .
.
.
.
مطالعات زامبی

 

این واحد درسی توسط دانشگاه بالتیمور ارائه شده که در آن به دانش آموزان اجازه می دهند که خود را با نوشتن اسکریپت های ترسناک، ساخت هیولاهای وحشتناک و تماشای گریم های زامبی آماده آخرالزمان و زامبی ها کنند .
.
.
.
داستان زندگی رابین هود

 

این دوره عجیب و غریب را دانشگاه ناتینگهام ارائه می دهد که در آن به دانش آموزان در مورد رابین هود و قواعد زندگی او آموزش می دهند. به دانشجویان یاد میدهند که از ثروتمندان بدزدند و به فقرا بدهند .
.
.
.
لیدی گاگا و جامعه شناسی و مطالعات اجتماعی مشاهیر

 

دانشگاه کارولینای واحد درسی را ارائه کرده است که در آن آموزش هایی برای به دست آوردن شهرت و یا هر چیزی که در ذهن فرد میگذرد میدهند . آنها معتقد هستند که این دوره به دانش آموزان تجزیه و تحلیل جامعه شناختی از مسائل مربوط به کار زندگی لیدی گاگا را بیاموزند .
.
.
.
سیاست کاری Beyonce

 

دانشگاه Rutger’s University در نیوجرسی واحد درسی جالب توجهب را ارائه می دهد که در آن یاد خواهید کرد که در آمریکایی که نژاد پرستی به شدت رواج دارد چگونه با استفاده از سیاست و موسیقی حرفه ای میتوان موفق بود . این واحد درسی از موفقیت ستاره موسیقی آمریکا Beyonce الهام گرفته شده است .
.
.
.
هری پاتر و دوران مطالعات متوهم

 

یکی از رشته های تحصیلی عجیب و غریب در دانشگاه دورهام ارائه میشود که بیشتر از اینکه یادآور فیلم های هری پاتر و آموزش های جادوگری و … باشد بیشتر مطالعه در مورد جی کی رولینگ و تاثیرات او در زندگی مدرن امروزی جوامع است .
.
.
.
واحد درسی بیتلز

 

در دانشگاه لیورپول واحدی ارائه میشود که در آن دانش آموزان به موسیقی بیتلز گوش میکنند و سعی میکنند به درکی درست از مفاهیم و موسیقی گروه بیتلز برسند .
.
.
.
چاقی

 

شاید این یکی چندان بی راه هم نباشد اما اگر بدانید که در دانشگاه جورج واشنگتن ، کلاسی برپا میشودو چاقی را از لحاظ مفاهیم ، ادبیات، فیلم، انسان شناسی و تاریخ مورد مطالعه قرار میدهند با ما هم عقیده میشوید که این هم شگفتی خاصی است
.
.
.
روان شناسی جنگهای ستاره ای

 

در Queen’s University با استفاده ازروان شناسی موجود در فیلم جنگهای ستاره ای ! به دانشجویان برای بهبود مهارت های ارتباطی و توسعه شخصی و روان شناختی آموزش داده میشود .
.
.
.
مطالعات سوارکاری

 

شاید همواره در رویاهایتان میدیدید که میتوانید با یک اسب صحبت کنید و او همان کارهایی که شما خواسته اید را انجام بدهد . اما دانشگاه Glyndwr واحد درسی را ارائه میکند که شما میتوانید این امر را یاد بگیرید .

/ 0 نظر / 22 بازدید