ورود 4 میلیون و 100 هزار سکه به بازار

ورود 4 میلیون و 100 هزار سکه به بازار
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی از تغییر شیوه پیش فروش سکه و راه‌اندازی سامانه اینترنتی خبر داد و گفت: با ورود 4 میلیون و 100 هزار قطعه سکه جدید به بازار از 29 فروردین ماه، بازار سکه اشباع و سفته‌بازی کمرنگ می‌شود.
روزنامه ایران: عباس کمره‌ای با اعلام این که پیش فروش سکه‌های بانک مرکزی بزودی اینترنتی خواهد شد، گفت: با راه‌اندازی سایت و نرم‌افزار مربوطه دیگر مراجعه حضوری برای پیش خرید سکه از بین خواهد رفت.

وی با بیان این که بخش فناوری‌های بانک مرکزی نرم‌افزار مربوط به پیش‌فروش سکه را اجرایی خواهد کرد، عنوان کرد: با راه‌اندازی سامانه، برنامه دور جدید پیش‌فروش سکه و چگونگی آن اطلاع رسانی خواهد شد. وی اعلام کرد: فعلاً بانک مرکزی فروش سکه را از طریق بانک کارگشایی پیگیری می‌کند و از چند روز آینده حراج سکه از سوی این بانک آغاز خواهد شد.

این مقام مسئول در بانک مرکزی از آغاز عرضه سکه‌های پیش‌فروش شده از تاریخ 29فروردین ماه جاری خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود در بازه زمانی یک ماه پس از آغاز عرضه سکه حدود 4 میلیون و 100 هزار قطعه سکه وارد بازار شود، زیرا این تعداد سکه پیش خرید شده و باید تحویل شود
/ 1 نظر / 4 بازدید
Pani

نام محصول : مستند هیپنوتیزم درمانی محتوا : 1 DVD توضیحات : هیپنوتیزم درمانی این فیلم مستند به طور خلاصه در موردهیپنوتیزم و استفاده از آن در درمان می پردازد بیش از نیم میلیون نفر از مردم بریتانیا از هیپتوتراپی استفاده میکنند بعضی ها ادعا میکنندکه هیپتوتراپی به ترک سیگار کمک میکند یا باعث لاغر شدن میشود با تلقین در این که شما از غذایی که خیلی دوست دارید و باعث چاقی شما می شه تنفر پیدا کنید. ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه را پرداخت نمایید هیپنوتیزم درمانی” یک روش درمانی است که در یک مرحله یا مراحلی از آن از هیپنوتیزم استفاده می شود. هیپنوتیزم درمانی می تواند به دو شکل متفاوت صورت بگیرد