سوئد گرانترین هتل های اروپا را دارد !

سوئد گرانترین هتل های اروپا را دارد !
طبق بررسی‌های یک سایت معتبر هتلداری گران‌ترین هتل‌های منطقه اروپا در کشور سوئد قرار دارند.
سایت معتبر در تازه‌ترین رده‌بندی خود هتل‌های سوئد را با میانگین هزینه‌ای ۱۱۵ دلاری در روز گران‌ترین هتل‌های منطقه اروپا معرفی کرد.
بر اساس این فهرست میانگین نرخ هتل‌های دانمارک و انگلیس به ترتیب ۱۰۶ و ۱۰۳ پوند برآورد شده که جایگاه این کشورها در لیست گران‌ترین هتل‌های اروپا را پس از سوئد در رده دوم و سوم نشان می‌دهد.
به گفته کارشناسان حضور ۳ کشور منطقه اسکاندیناوی در فهرست ۵ کشور گران در بخش هتلداری اروپا نشان از هزینه بالای گردشگری در این مناطق برای گردشگران است؛ این درحالی است که قیمت هتل‌ها در کشور لیتوانی با میانگین قیمت ۵۲ دلار این را در آخرین رده این فهرست قرار داده است.
 در سال ۲۰۱۲ بررسی بهترین مقصد اروپایی برای گردشگران را لهستان معرفی کرده که با وجود میزبانی از جام ملت‌های اروپا هزینه هتل‌های آن با افزایش ۷ درصدی به صورت میانگین ۳۶/۶۱ دلار برآورد شده است.
در بخش ارزان‌ترین‌ها پس از لیتوانی کشورهای چک و مجارستان قرار دارند که میانگین قیمت هتل‌ها در هر یک از این کشورها ۵۶ و ۵۷ دلار اعلام شده است.

/ 1 نظر / 14 بازدید

آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی کیکاووس انجام تست سرطان رحم با دقیقترین متد روز دنیا ( ای پرپ و تین پرپ ) بدون دریافت حق ویزیت پزشک و حق نمونه گیری با وسایل یکبار مصرف فقط در یک روز با اعلام نتیجه آزمایش بصورت رایگان انجام تست ایدز با محفوظ ماندن نام فرد در کوتاهترین زمان بدون نسخه پزشک انجام آزمایش بارداری در نیم ساعت بدون نسخه پزشک انجام تست سرطان سینه ، تخمدان ، پروستات و.... با حساسترین روشهای آزمایشگاهی انجام تست غربالگری سندرم داون (منگولیسم ) و سایر اختلالات ژنتیکی قبل از زایمان انجام کلیه تستهای تخصصی و فوق تخصصی با پیشرفته ترین تجهیزات و کادری مجرب در کوتاهترین زمان با امکان بازدید از آزمایشگاه توسط بیماران نمونه گیری در منزل باتعیین وقت و با تخفیف ویژه تهران 22635792 22635796 22635795